+38 ‎066 6885490; +38 098 944 7490 (Назар) trembita-tour@gmail.com

Львів це місто-легенда, місто-музей, місто-пива та столиця фестивалів; це далеко не весь перелік того чим славиться сучасний Львів і ви його зможете продовжити, якщо хоч один раз відвідали це чудове місто. Таємнича атмосфера старовинних вузеньких вулиць у поєднанні з величчю і красою чудових храмів дозволить вам поринути у загадковий світ середньовіччя, в епоху коли рицарі присягали у вічному коханні, мореплавці відкривали нові континенти, а вчені алхіміки намагались створити еліксир молодості.

Якщо ви бажаєте дізнатись більше про історію Львова, повеселитись на одному з місцевих фестивалів, відвідати концерт органної музики чи просто відпочити в одній із львівських кнайп звертайтесь до нас.

Ми пропонуємо широкий вибір екскурсійних послуг, починаючи від традиційних екскурсій закінчуючи цікавими новими екскурсіями, які включають відвідання оригінальних львівських кафе, фестивалів, виставок та інших цікавих заходів. А молоді та привітні екскурсоводи зроблять ваш відпочинок цікавим і пізнавальним.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Давайте дружити :)