+38 ‎066 6885490; +38 098 944 7490 (Назар) trembita-tour@gmail.com

CouchSurfing – це не тільки можливість дешево подорожувати а ще й унікальний ресурс, що об’єднає однодумців.

Напевно серед любителів самостійних подорожей не знайдеться жодного, хто б не знав про цей інтернет-сервіс. Багато хто знає цей сайт, як можливість безкоштовної ночівлі у будь-якому місці світу. Але це не зовсім так. Тобто, справді, тут можна знайти нічліг за який у вас не візьмуть грошей, але суть Коучсерфінгу полягає не тільки в цьому. Сама ідея проекту – не просто у пошук безкоштовного житла а обмін місця ночівлі на досвід, хороший настрій та історію. Це хороша нагода у дружній, неформальній атмосфері пізнати чужу для себе країну чи місто, відчути життя місцевих жителів із середини і отримати неоціненний досвід.

CouchSurfing – це всесвітній сервіс гостинності і величезна соціальна мережа, яка об’єднає однодумців та подорожуючих з різних куточків світу, які розмовляють різними мовами, сповідують різні релігії, належать до різних культур і мають свої погляди на життя, але яких об`єднує бажання знайти можливість безкоштовно зупинитись у чужому для себе місці та країні, завести нові знайомства та обмінятись досвідом а також дати можливість це зробити іншим.
Це важливо пам’ятати, тому що усвідомлення цієї філософії забезпечить успіх у вибудові стосунків з майбутніми бекпекерами і підвищить можливості ваших запитів.

Основні терміни

КС (СS) – скорочена назва сервіс
– Хост (host) – господар, сторона, що приймає
Серфер (Serfer) – мандрівник, шукаючий місце ночівлі
– Реквест (request) – запит, що відсилається зацікавлени
– Референс (References) – відгуки та коментарі, які хост і серфер зали шлють один одному. Є дуже важливим елементом вибудови довіри та власного авторитету, а також підвищують безпеку у відносинах між господарями та гостями. Один негативний коментар може назавжди підірвати до вас довіру, оскільки видалити коментар може лише його автор.
– Верифікація (Verified) – підтвердження справжнього імені та адреси. Це платна послуга, яка пропонується відразу після реєстрації. Однак її можна активувати у будь-який час. Це не є обов’язковою вимогою, але слід розуміти, що підтвердження вашої особи і адреси підвищує довіру потенційних серверів та хостів. Процес підтвердження проходить у декілька кроків: реєструється власне ім.`я та адреса, при цьому без можливості подальших змін, оплачується послуга на рахунок CouchSurfing і пізніше на вказану адресу адміністрація відправляє відкритку (наклейку) з логотипом сайту.

Як працює CouchSurfing?

Щоб долучитись до когорти «Коучсерферів» з усього світу багато роботи не потрібно. Заходите на сайт https://www.couchsurfing.com реєструєтесь. Або просто клацаєте на кнопку інтеграції із Facebook (при умові що ви там зареєстровані) і все – ви вже там.

Наступне, що треба зробити це заповнити свій профіль. Тут завдання по складніше і потрібно до нього підійти відповідально. Не достатньо буде просто перенести дані із Facebook. Потрібно написати про себе детальніше, згадати всі свої хороші сторони описати свою діяльність хобі стиль життя іт.д. Чим більше про вас інформації тим простіше буде зробити вибір на квашу користь іншим учасникам даного проекту.
Крім себе потрібно описати ще й житло в якому ви збираєтесь приймати серверів. Цю інформацію можна і не надавати, якщо ви не плануєте когось в себе приймати. І не потрібно думати, що якщо я нікого не приймаю то і мене ніхто не прийме. Це не так. Тут ніхто нікому нічим не зобов’язаний і кожен вирішує сам керуючись власним бажанням і можливостями.
Профіль найкраще заповнювати на англійській мові, і навіть якщо ви нею добре не володієте скористайтесь чиєюсь допомогою чи перекладачем, тому що більшість обговорень і пропозицій ведуться на англійській це зручніше і полегшує пошук потрібної інформації. Обов`язково додайте декілька ваших актуальних фотографій, це також значно підвищує інформативність та довіру до вас.

Як знайти приписку?

Для пошуку «хоста» потрібно у верхній частині сайту вибрати «Find Hosts» і вказати потрібне вам місто. Після цього перед вами появиться список всіх «хостів».

Тепер у вас є два варіанти пошуку:
1. Написати публічне повідомлення про вашу поїздку і бажання знайти нічліг та чекати поки хтось відгукнеться. Для цього потрібно вибрати «Create a public trip» і в форму, яка появиться записати потрібні дані.
2. Відправити персональний запит до кожного підходящого «хосту». У цьому випадку потрібно прикласти більше зусиль, але і результат, як правило кращий. При формулюванні запиту (реквесту), рекомендую гарно вивчити профіль кожного з «хостів» увагу потрібно звертати на відгуки, відсоток відповідей на запити останній візит на сайт, якими мовами володіє.
Процес написання запиту також значно спростився. Для цього ви відкриваєте профіль «хоста» натискаєте синю кнопку “send request” і у формі яка зявилася вписуєте необхідну інформацію.

Якщо із першими трьома пунктами зрозуміло то з останнім може виникнути складність. Що ж потрібно написати у повідомлені, щоб мінімізувати кількість відмов. Ось деякі рекомендації щодо написання реквестів:
– Памятайте, що ваше повідомлення – це персональне звернення до кожного хоста окремо, тому потрібно звернути увагу на те що вас найбільше зацікавило у профілі «хоста», для того, щоб він розумів, що ви хоч трохи познайомились із інформацією, яку він виклав у себе на сторінці.
– Дайте про себе коротку але вичерпну інформацію, хто ви, чим займаєтесь, свої інтереси, де побували тощо;
– Назвіть мету вашої поїздки та подальші ваші плани чи очікування, що б хотіли побачити, куди піти і т.д.
– Подумайте і напишіть, чим би ви могли зацікавити «хоста»; можливо поділитись інформацією про місце де ви вже були а він туди збирається їхати або можливо у вас спільні інтереси чи навіть знайомі.
Після відправлення реквесту залишається очікувати відповіді. Не варто сподіватись, що відповідь буде миттєва, іноді вона буває тоді коли для вас уже не актуальна. Тут головне запастись терпінням і багатьма реквестами, один з яких обов’язково відповість ствердно

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Давайте дружити :)