+38 ‎066 6885490; +38 098 944 7490 (Назар) trembita-tour@gmail.com

Успіх кожна людина визначає по своєму і відповідно критерії успіху у кожного свої. Однак, відомо, що не всі люди є успішними. В чому ж причина? Адже  бажання бути успішним є у всіх, і можливостей для цього, в більшості, є достатньо.  То чому, одні люди досягають успіху, а інші залишають цей світ так і не досягнувши бажаного?  Це питання будоражило мізки мільйонів людей у всі часи і буде актуальне до тих пір, поки існує людство. Про те, як стати успішною людиною, які моделі поведінки та психологічні якості вам у цьому допоможуть написано безліч книг, тому я не стану в сотий раз переповідати про те, що для досягнення успіху потрібно працювати над собою, бути наполегливим і впевненим, долати страхи і перешкоди, які заважають руху вперед і т.д.

Краще я розповім вам про те, яку роль відіграють подорожі у досягненні успіху, чого вони можуть навчити і чому люди, які багато подорожують є більш успішними. Адже, для нікого не секрет, що багато успішних людей були мандрівниками.

Отже чого такого можуть навчити подорожі, що допоможе у досягненні успіху? Але перед тим як почати, варто зробити одну ремарочку – далі мова йтиме про самостійні мандрівки, тобто ті, які організовані самостійно. Вони є набагато ціннішими, вимагають від вас більше зусиль, але  й більше вчать і розвивають. 

  1. Долати страхи і жити за межами своєї зони комфорту.

Страх це, напевно, одна з основних причин того, що не дозволяє людині добитись успіху. Така вже наша природа, для того щоб навчитись літати пташки повинні подолати страх падіння, так само й для людини, щоб добитись успіху треба подолати страх невдач, які можливо будуть попереду. Кожна тривала подорож це і є своєрідне покидання зони комфорту, адже під час мандрівок не рідко доводиться стикатись із ситуаціями, в яких ти не був раніше, вирішувати певні проблеми, йти на ризик і приймати оперативні рішення. Мандрівникам нерідко приходиться долати мовний чи культурний барєри тощо.

  1. Бути господарем свого часу і вміти його контролювати та раціонально використовувати.

Кожна подорож потребує хоча  б мінімального планування. І для людей, які часто мандрують дуже добре відома істина чим ретельніше підготувався до подорожі тим менше проблем виникне в дорозі. Хоч напевно подорожі тим і цікаві, що завжди є момент несподіванок і все передбачити не можливо, тим не менше мандрівники вміють планувати і контролювати свій час, чітко знають коли і в якому місці вони повинні знаходитись і добре розуміють ціну запізнень та змарнованого часу.

  1. Не боятися змін, а навпаки, використовувати їх на свою користь.

Справжні мандрівники не тільки не бояться змін а й прагнуть їх, вони, власне тому й подорожують, бо прекрасно усвідомлюють, що зміни це перш за все нові можливості. Вони шукають, і головне вміють використовувати ці можливості і дають собі раду у непередбачуваних умовах. Вони частіше за інших проявляють у своїй діяльності творчість та креативність.

  1. Контролювати свої емоції

Під час подорожей трапляються різні ситуації і зустрічаються різні люди, і не завжди вони є на нашу користь. Досвідчені мандрівники це розуміють, і вміють контролювати свої емоції і не піддаватись паніці, страху, злості чи розпачу. Вони можуть тверезо оцінити ситуацію і знайти правильний вихід.

  1. Стати впевненим і добиватися бажаного результату.

Як казав Генрі Міллер – “Істене призначення подорожі – це не місце на карті, а новий погляд на життя”. Справжні мандрівники добре усвідомлюють значення цього вислову, тому що, розуміють, що мета подорожі не тільки побувати у новому місці чи відвідати ще одну країну а ширше пізнати світ, дослідити його з різних точок зору і по новому подивитись на речі, які тебе оточують. Подорож навчає та гартує, надає впевненості на наполегливості, що є невід`ємною складовою у досягненні результату.

  1. Не тільки не втрачати можливостей а й створити їх.

Кожна спланована подорож це нова можливість:  познайомитись з цікавими людьми, побачити те, що ще ніколи не бачив, навчитися тому, чого ніколи не вмів і зробити те, чого ніколи не робив. Подорож – це також новий досвід, і саме це дозволяє мандрівникам використовувати кожну можливість для власного розвитку та росту, яка в них появляється як у повсякденному житті так і у професійній діяльності. Вони точно знають, що їм потрібно і бачать можливість там де інші її не помічають.

  1. Бути відкритим до людьми і краще їх розуміти

Контакти з людьми під час мандрівки це не тільки норма а й необхідність. Доводиться інколи знаходити спільну мову з людьми іншої культури та мови. Мандрівники вчаться, інколи і не свідомо, висловлюватись чітко, точно і правильно, щоб бути максимально зрозумілим для інших. Вчаться відкриватись іншим , щоб краще їх зрозуміти і ввійти в довіру. Мандрівники як правило цікаві допитливі, щирі та відкриті, що допомагає їм у житі краще розуміти людей і завойовувати їхню увагу та довіру. Вони краще за інших розуміють ціну довіри та співчуття.

  1. Вміти спостерігати і бути уважним, бачити те що не помічають інші.

Якось випадково натрапив в інтернеті на цей чудовий вислів «Світ як книга. І ті – хто не подорожує, знають лише одну сторінку». Він мені дуже сподобався, тому що яскраво характеризує значення мандрівок у житті кожної людини. Подорожі вчать спостерігати і помічати дрібниці. Мандрівники вміють розрізняти потрібні речі від не потрібних, важливі від другорядних і помічати красу там де інші її не бачать.

  1. Бути фінансово грамотним.

Подорож вимагає від людей контролю не тільки часу а й фінансів. Досвідчені мандрівники вміють раціонально використовувати гроші і розподіляти їх на кожен день. Вони набагато менше за інших потрапляють на гачок шахраїв та аферистів і знають ціну кожної копійки. Вони ніколи не будуть витрачати гроші даремно. Знають де жити найдешевше і як не переплачувати, це дає їм можливість подорожувати багато і не дорого.

  1.  По-справжньому насолоджуватись життям і бути щасливим.

Мандрівники уміють цінувати життя, бо відкривають для себе нові його сторони та барви. Вони усміхаються більше за інших, тому що вміють насолоджуватись тим, що у них є. Мандрівники планують і пам’ятають, але не живуть ні майбутнім ні минулим, бо хочуть жити справжнім.  Подорож дозволяє відчути свободу, насолоджуватись новими пейзажами, переживати нові емоції та враження…і як тут не бути щасливим!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Давайте дружити :)